Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2008, 18:54   #365
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie...dość pokrętne rozumowanie, szczególnie w połączeniu z alchemią, która zajmowała się zamianą jednych substancji w inne...a nie sprawami życia i śmierci.

Nie wiem...jestem ciekaw jakie danie z tego upichcisz, bo wstawianie klasy która opiera się na japońskim komiksie do świata Forgotten Realms, jest kłopotliwe. W dodatku klasa ta miesza dwa tak odległe od siebie tematy, jak nekromancja i alchemia.
Cóż..ty jesteś MG i zapewne masz jakiś zarys samych postaci jaki powodów ich istnienia, ale póki co...Na podstawie skrawków wiedzy jakimi nas uraczyłeś, coś mi mówi że ci zamysł ten stanie fabularną ością w gardle.

Oczywiście, mogę się mylić...w końcu moja wiedzy na temat ich roli fabularnej jest ograniczona. Mam nadzieję jednak, że będzie to sensowna organizacja, a nie tylko Skala Wyzwania z fajnymi mocami.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline