Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2005, 01:43   #39
kemuri
 
Reputacja: 1 kemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodzekemuri jest na bardzo dobrej drodze
Puste posty nie przeszkadzały mi dotychczas w czytaniu. W książkach też bohaterowie czasem wychodzą i nie wiadomo co się z nimi działo, czasem się wyjaśnia a czasem nie. W zależności od tego czy to istotne dla głównej fabuły. Jeśli np. któryś z graczy uzyskał informację i nie podzielił się ze wszystkimi graczami to jasne, że osoba czytająca, nie grająca o tym nie wie tak samo jak i reszta graczy. W kryminałach też pewnych rzeczy dowiadujemy się na końcu. Czasami przez to akcja będzie dla mnie bardziej zaskakująca niż dla graczy ale czy zyskuję na tym czy tracę nie wiem. Jak skończy się przygoda i coś dla mnie będzie zbyt tajemnicze lub nielogiczne z braku wiedzy, którą gracze nabyli na PW lub ukrytych postach to mogę zapytać MG. Prawda?
A może gdy przygoda będzie bardzo udana więcej osób będzie dociekać skąd co się wzięło. Pozdrawiam serdecznie. Nadal Was czytam
 
__________________
"Było tak zimno, że gdyby termometr był o cal dłuższy, zamarzlibyśmy na śmierć".
Mark Twain
kemuri jest offline