Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2005, 18:11   #35
8Draco8
 
8Draco8's Avatar
 
Reputacja: 1 8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu8Draco8 jest godny podziwu
Tylko że gracze nie bardzo chcą grać rolnikami tudzież innymi ludźmi niskiego stanu skoro tuż pod ręką mają zabójce trolli tudzież innego gladiatora. I tak niestety ja mam ze swoją drużyną w której to jeden podczas tworzenia postaci oznajmił mi że chce być Liszem (jakoś mu wytłumaczyłem że nie może)

Świat Warhammera jest mroczny i trudny, na jakiegoś chłopa czeka bardzo wiele niebezpieczeństw a raczej niczym więcej nie jesteś, w DnD po paru sesja bohaterowie czują się bezkarni, wpadają do miasta, wchodzą do pierwszej lepszej karczmy i siedzą tam dopóki nie dostaną zadania. W warhammerze nie jest tak, tu nieraz i nie dwa wejście do jakiejś karczmy równało się z postawieniem swojego życia na ostrzu brzytwy. Gracze nie cieszą się z tego że wychodzą z tejże karczmy z nowym zadaniem, jak to bywa w DND, tylko cieszą się że w ogóle wyszli na swoich nogach.
 
__________________
Nie należy ufać ludziom to się zawsze żle kończy .... dla nich :]
8Draco8 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem