Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2008, 10:48   #18
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Lekko się uśmiechnął na słowa i czyn Callidi. Jego plan zakończył się powodzenie. Dowiedział się tego co chciał dowiedzieć. Czasami warto ponieść ryzyko na początku niż później móc pewnych niezrobionych rzeczy żałować, ale wówczas zazwyczaj jest już za późno.

Złożył ręce w geście, który mógłby świadczyć, że Anubis chce zacząć się modlić. Oczywiście nie zamierzał tego robić. Bynajmniej nie tu i nie teraz. Z jego twarzy znikł lekki uśmieszek, który jak szybko się pojawił tak teraz szybko znikł. Znów był chłodny i nie można było odczytać żadnych emocji :
- Z całym szacunkiem droga Callidio. Nikt tu nie zamierzał robić brawurowych akcji. Na logikę, gdybym takie robił to dawno już bym nie żył. Zostałbym albo zabity, albo poćwiartowany, albo dostałbym już ze dwadzieścia kul co wszystko i tak kończy się jednym. Śmiercią ... Przepraszam Ciebie za takie zachowanie ale musiałem się upewnić co do was. Zwłaszcza do Ciebie Callidio. Nie miej mi tego za złe. Zazwyczaj ...

W tym momencie odezwał się kierowca przedstawiając swoją wersję co do Straganova i jego rezydencji.

... zazwyczaj (kontynuował) działam sam, a jeśli działam w jakiejś grupie wiem, że mogę na nich liczyć, że to zawodowcy. Po gwardzisty mogłem spodziewać się tchórzostwa oraz braku kompetencji, ale szybko zrozumiałem, że jest w porządku. Niestety nie wiedziałem nic na twój temat. Jakbym ciebie zakrzyczał to bym wiedział, że ciebie ... że nie nadajesz się na dowódce czy kim tam jesteś i że byś nam nie pomogła i ... mniejsza o to. Teraz kiedy zrobiłaś to co zrobiłaś wiem, że masz jaja. Od teraz nie będziesz miała ze mną kłopotów. No chyba, że narazisz nas na jakieś niepotrzebne ryzyko. Jeszcze raz przepraszam.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline