Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2008, 22:17   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wiedźmin 2: Koncepcje, kontynuacja...

Jak zapewne wiecie, pierwsza część Wiedźmina jest świetna. Spekulacje na temat drugiej części zostały wysunięte już w listopadzie 2007 roku. Ponad to wspominano o tym, że pojawi się za półtora roku, czyli jak można łatwo obliczyć, w marcu 2009, jednakże nie sądzę, żeby były to oficjalne informacje.
Marzenia jednak są dobrą rzeczą, więc mam pytanie: co byście ulepszyli w Wiedźminie 2?
Jakie rozwiązanie mogliby zastosować twórcy, tłumacząc ponowne zdobywanie umiejętności przez bohatera (jeżeli byłby nim Geralt )?

Aha. Mam prośbę. Jak będziecie zdradzać coś z sagi o Wiedźminie lub coś z gry, zapowiedzcie spoiler, bo przykładowo ja jeszcze nie czytałem i nie dokończyłem gry, więc nie chcę znać niczego przed tym, jak do tego dojdę
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem