Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2008, 14:59   #31
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Mone. Zanim napiszesz coś na forum, proszę Cię, zapoznaj się z regulaminem forum. Komentarze do sesji nie są dobrym miejscem do zadawania pytań (w komentarzach do Ciemności), ani do tego typu jednolinijkowców. Poza tym, nie musisz pisać kilkudziesięciu pytajników, bo jest to, szczerze mówiąc dosyć infantylne. Spodziewam się, że nikt tutaj nie potrzebuje aż tak wyraźnego oznaczenia zdania pytającego.

Zatem zanim coś napiszesz, radzę najpierw przeczytaj regulamin, potem rozejrzyj się po forum, zobacz, jak funkcjonuje, gdzie zadaje się pytania, a gdzie rozmawia na luźne tematy. Bo miejscem na to na pewno nie są komentarze do sesji.

Regulamin

Pomocnik

Podforum pomoc

Turotiale

Pozdrawiam, Odyseja
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline