Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2008, 16:49   #29
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Ot, się porobiło...
Po pierwsze, Somek bardzo przepraszać, mieć dziwny tydzień w którym nie wszystko wyszło Somkowi jak chciał (a właściwie to nic nie wyszło jak chciał)
więc w końcu nie pinformować że go nie być. (zreszta planowane było wpaść w sobotę, a tu ledwo ledwo w niedzielę...)

Po drugie Somek bardzo dziękować... Tfu, dość tego.. Tak więc miło z twojej strony, Abishai, żeś za mnie zdecydował. Coś nic nie mogłem wymyśleć, blokada artystyczna czy co, i strasznie mnie ten post męczył.
Patrząc pod innym kątem, raz jeszcze przepraszam, oczywiście za to że nie napisałem, ale raz mi się wszystko plątało ostatnio, a dwa nie wiedziałem za bardzo co. Coś miałem zamiar jeszcze kombinować, ale czuję że taki kopniak wymierzony w tempo akcji jednak bardziej mi pomoże, niż zabawa w szczególiki, jaka mi z planów wychodziła.

Teraz już będę grzeczny, obiecuję. Chyba.
 
Someirhle jest offline