Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2008, 17:24   #8
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Felietony Kellego stawiają naprawdę wysoką poprzeczkę dla chcących im dorównać w tym dziale.

Cieszę się że w końcu udało mi się znaleźć czas by go przeczytać. O stronie merytorycznej się nie wypowiem, bo po prostu kuda mi tam do Twojej wiedzy.

Co do przydatności zgadzam się w pełni z Kitsem. Sam jutro (jak szef pozwoli) pędzę na kampanię która rozgrywa się na wyspie (wymyślonej przez MG) w pobliżu Irlandii ćwierć wieku po inwazji Klaudiusza na Anglię. Więc wiadomości np o Conorze są jak znalazł Nie mogę się więc zghodzić z ich małą przydatnością. :P

I oczywiście musze wspomniec o jeszcze jednej rzeczy w artykułach Kellego. To umiejetność doboru ilustracji. Naprawdę urzekają. Podobno kto raz był w Irlandii nie może do końca życia już pozbyć się tesknoty za nią. Jestem w stanie uwierzyć.

Dziękuję również o wspomnieniu o mej skromnej osobie we wstępiu tekstu.

Pozdrawiam
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem