Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2008, 23:57   #62
Hellian
 
Hellian's Avatar
 
Reputacja: 1 Hellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwuHellian jest godny podziwu
- Witaj. Wiesz o co w tym wszystkim chodzi?
- Ale w czym Uwe? Nie wiem, co stało się przed chwilą. Z sensem życia też Ci nie pomogę.
Nie uśmiechała się, za to przyglądała się Niemcowi bez zażenowania. Wydawał się kompletnie zagubiony. Co prawda miał jakieś nadprzyrodzone zdolności, a jeszcze niedawno marzyła, aby kogoś takiego spotkać, ale miała na głowie ciężko rannego brata, zrujnowane mieszkanie, syna, któremu musiała wytłumaczyć, co się stało.

-Jesteś stąd? Bo jeśli tak, potrzebuje noclegu na kilka dni. Miałem wypadek i muszę się jakoś ogarnąć.
- Jezu Uwe, czy ja wyglądam jak dobra samarytanka? Ogarnij się, to niezły pomysł.
Zawahała się przez chwilę, po czym wyciągnęła z kieszeni kartkę i długopis. Napisała swoje imię i nazwisko i telefon.
- Proszę. Zadzwoń jak odeśpisz stres.
Nagle przyszło jej do głowy coś bardzo dziwnego.
- Bo chyba nie przyjechałeś do Limy do mnie? Jak tamten starszy facet.

- Dobra, może jednak zrobię dobry uczynek, żeby szczęście nie opuściło Emilio. Możesz zatrzymać się u mnie. Ale zrobisz cokolwiek dziwnego, nie trafisz w muszlę, albo coś takiego i radzisz sobie sam. I mieszkam z braćmi. Widziałeś kiedyś mieszkanie po włamaniu? Bo będziesz miał okazję.

Zamówiła taksówkę.
 
Hellian jest offline