Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 12:09   #2
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
Wiezienie W Loren. Aiden podniósł się z ziemi i rozglądnął się do o koła był w malej celi z 6 osobami, jeśli tak ich można nazwać, Wygląd Aidena mówił sam za siebie
był on dobrze Urodzonym elfem chodź widać, że nie za bardzo skoro jest w tej celi, Nie wiadomo, czemu towarzysze patrzą dziwnie na niego i drugiego Elfa, nie dają im robić warty w nocy jak by się czegoś bali, hm... Dziwne pomyślał Aiden. Nie wiem, za jakie grzechy się tu znalazłem, ach mój los, siedzę w malej celi z tymi wszystkimi kolesiami tylko jeden elf wygląda jakoś zjadliwie a reszta to Nie wiem kilku ludzi i gnomy, Gdy tak stękał usłyszał kroki strażnika. O Wreszcie idzie może mnie wypuści, Strażnik Otworzył Cele i wypuścił wszystkich kazał iść za sobą niewiele miałem do powiedzenia gdyż wymierzono w nas łuki i mieliśmy niezłą Obstawę, Aiden wiedział ze czeka go śmierć chodź do końca nie wiedział, za co nie był święty zabijał, Kradł i gwałcił wszystko, co popadło, ale kto tego nie robił, wchodząc na dziedziniec poczuł świeże powietrze, co go uradowało, lecz zobaczył Szubienice, na której pewnie zginie w koło wielka publiczność jak by czekali na darmowe jedzenie, strażnik ich ustawił każdy miał swoje miejsce, nawet gnomy miały swoje specjalne. W tej chwili przez myśl przeszły mu obrazy przeszłości, lecz Ocknął się, gdy usłyszał:

- Zebraliśmy się dziś tutaj – zaczął przemowę – by tych oto osobników zjednoczyć z bogami świętym węzłem śmierci. A to z Racji dokonanych licznych zbrodni. W większości to rzeczy błahe jak choćby gwałty,morderstwa, kradzieże, niszczenie mienia Publicznego. Jednak nazwanie mnie, kapitana straży, chujem złamanym to zbrodnia niesłychana, za którą dziś owi panowie Odpłacą swoimi szyjami. Jeśli w tym miejscu jest ktoś, kto wie, dlaczego ta egzekucja odbyć się nie może niech przemówi teraz Bądź zamilknie na wieki.

Ja Mam coś przeciwko, Rzekł Aiden, lecz nikt go nie słuchał pomyślał,pewnie wszyscy mażą o tym by zobaczyć jak umieramy
Spróbował w głowie wymyślić jakieś szybkie zaklęcie, które pozwoli mu się uwolnić z tych więzów i uciec albo zrobić zamieszania, ale miał za dużo na głowie by coś sobie przypomnieć, wtedy usłyszał ciąg dalszy:

- W takim razie jeszcze tylko prawo do ostatniego życzenia i już przystępujemy do rzeczy. No panowie. Czego sobie życzycie?

Strażnik spojrzał na nich wszystkich, Aiden się odezwał. Życzenie Hm pewnie jak bym poprosił o puszczenie nas wolno to nie podziałałoby, co??. Aiden uśmiechnął się głupkowato. Mówił Dalej, Ale żeby obrażać się za słowa Chuj Złamany. Nie wiem, co tam Masz w spodniach, ale jeśli się obraziłeś to znaczy ze naprawdę jest złamany lub taki mały ze go sam nie widzisz. No Dobra bez Głupkowatych Tekstów Proszę, chociaż o Jeden porządny Posiłek, Bo Te jedzenie więzienne Jest Okropne. Powiedział Aiden myśląc ze to da mu Troszkę Czasu Więcej i wolna szyja, bo będzie musiał jakoś zjeść. Czekając Na Reakcje Strażnika spojrzał na Swoich towarzyszy chodź ich nie znal łączył ich ten sam los. Ach trzeba coś wymyślić, pomyślał.
 
Gadul jest offline