Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 16:17   #3
Lord Vetinari
 
Lord Vetinari's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Vetinari nie jest za bardzo znany
O, ja... . Jak, ja wyglądam. Tak jak zwykle szczerze powiedziawszy tylko strasznie zakurzony, a włosy w nieładzie. Po za tym efekty kaca to, przy mnie wariują cały się, żółty zrobiłem, a potem znów biały, a z bólu tak się skuliłem, że dumne metr dziewięćdziesiąt, zmieniło wygląd na taki, że wyglądam jak pająk. To siedzenie w celi mi nie służy. Ale kojarzy mi się ona coś. Sądząc po ciasnocie musieliśmy zajść, za skórę jakiemuś komesowi. O, ja... . przydałoby się lustro i trochę wody.
Już w celi suszyło jakbym miał całą pustynię w gardle. Pomyślał idąc. No, cóż. Ten człowiek powiedział, że ma zasobną winnice , a mnie ktoś właśnie ukradł torbę. Trzeba to było powiązać. No, cóż i po co opuszczałem karczmę? Pomyślał trochę i sobie przypomniał. Natychmiast przestał roztrząsać sprawę. Wprowadzono ich na szubienicę. Mnie to robi małą różnicę. Ha Ha. Muszę jeszcze popracować nad żartami. Mnie to w końcu boli tak samo niezależnie od skutków. A potem ta mowa. Zrozumiałem tylko to o życzeniu. No to ja znikam - rzekł po czym zbladł, wydawało się jakby się na chwilę rozmazał, sapnął i powiedział - Cholera nie działa. No,cóż w takim razie wodki.
 
__________________
Jam jest Hermes,
własne skrzydła pożerając oswojon zostałem.

Ostatnio edytowane przez Lord Vetinari : 16-11-2008 o 16:30.
Lord Vetinari jest offline