Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 18:19   #77
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
- O patrz. Twój Anioł Stróż rozmawia z Twoim Demonem. - rzucił cicho i wskazał wolnym ruchem głowy na Asmodeusza i Maurycego.

Imię. A czym jest imię? Niczym. Symbolem, który o niczym nie świadczy. A jedynie ułatwia porozumiewanie się.

- Mi twoje imię też nic nie mówi. Czy doprawdy uważasz, że jest to tak ważne jak się kto nazywa? - zwrócił się do mężczyzny. - A ja głupi zawsze myślałem, że to chodzi o to, jak się zachowujemy.

Oparł się wygodniej na ławce. Nie podobało mu się, jak ten świat rezonansował. Uczucia i pasje ludzi burzyły jego podstawy. Czyżby o to chodziło Panu? Niemożliwe...
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline