Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2008, 13:10   #95
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Nie zgodzę się z Tobą Gob1inie.

Po 1: przeklejanie można zastąpić odniesieniem słownym do danej sytuacji. Zamiast 2 akapitów 1 zdanie. Ten sam efekt? Ten sam, a nawet lepszy, bo nie powtarzasz. Nie przekleiłem w tej sesji nic i jakoś potrafię odpowiednio kierować Axelem. Owszem, sporo jest w tym emocji i myśli, ale równie sporo działania. Tylko ja opisuję głównie działania następujące PO poście MG.

Po 2: Nie prawdą jest, że to MG tylko jest od popychania sesji do przodu. My, jako gracze, również mamy taki obowiązek czasem. Po to Irrlicht daje nam takie pole manewru. Nie tylko po to, byśmy reagowali na przedstawioną przez niego sytuację, ale również kreowali swoje. Tak jestem nauczony grać i na takie coś pozwala MG. Oczywiście nie zawsze trzeba, nie zawsze się da. Ale kreacja świata została oddana również w nasze ręce.

Aha: w każdym poście nawiązuje również do posta MG, rozwijając go o sposób myślenia Axela i działania, które wplatam na zasadzie retrospekcji. W końcu to PBF, tak to działa.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline