Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2008, 20:43   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Z fizycznego punktu widzenia:
Światło tej barwy ma długość fali około 550 nm. Definiuje ją CMYK (255, 0, 255, 0) - nieinformatykom podpowiadam, ze to idealne przeciwieństwa.

W średniowieczu uważano że kolor ten symbolizuje katastrofę i zło, był kojarzona z samym diabłem. Istniał nawet przesąd, że ubieranie się w tę barwę może ściągnąć złe moce i pecha.

Z biegiem czasu kolor zdobywał coraz lepszą reputację i przestał się kojarzyć ze złem, stał się natomiast symbolem losu i przypadkowości - zarówno w ich dobrych, jak i złych aspektach. (Pisałem coś o biegunach?)

W niektórych okolicznościach kolor ten może się kojarzyć z niestabilnością, niepewnością i losowością, odnosi się to głównie do miłości, nadziei, młodości, czy gier. Stoły w kasynach niemal od zawsze były tego koloru, podobnie jak stoły bilardowe, stoły do tenisa, czy boiska piłkarskie. Kojarzy się także z pieniędzmi. Określany jest jako kolor nadziei i jest jednym z symboli języka esperanto (którego nazwa dosłownie oznacza mający nadzieję)


Jaki to kolor? No jaki???

I my też mamy nadzieję na następny etap! Choć wszystko zależy od losu i przypadkowości (znaczy GMów). Jednakże symbolizujemy katastrofę pozostałych teamów (nic osobistego - tylko biznes)... A poza tym - mamy 25% szans na złoto podczas przeszukiwania
 
Aschaar jest offline