Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2008, 12:05   #28
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Tylko wiecie,co? Żeby mówić o wyścigu szczurów, to musi być jakaś naprawdę wielka nagroda na końcu, a nikt nie powiedział, że gra u nas będzie Wam odpowiadać.
Poza tym wyścig szczurów to już nie zabawa, a tu wyraźnie wszyscy się bawią rzucaniem określeń "my zieloni", "my fioletowi". To rodzi jakieś dziwne poczucie wspólnoty, przełamuje pierwsze lody... i temu ma głównie służyć, pomijając element organizacyjny.
O wyścigu szczurów będzie można mówić, gdy zamiast bawić się tym, faktycznie zaczniecie sobie podkładać kłody pod nogi i obrzucać błotem, ale na to ja nie pozwolę (mam nadzieję, że zabrzmiało groźnie).
Niemniej trochę już jestem na forum, poprowadziłam kilka zwykłych oraz otwartych sesji i po prostu ufam ludziom tutaj, ufam, że większość naprawdę postara się, aby nie było syfu.
To jest dla mnie magia LI, że tutaj ludzie szybko rezygnują z wyskoków, po to by dobrze się bawić.

Tak więc Nimue Ty rób swoje, postaraj się wyczuć świat, postać i jakoś to złożyć ciekawie w poście. Reszta ułoży się sama.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline