Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2008, 13:42   #11
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
Legend of the Seeker – Serial na podstawie sagi Terryego Goodkinda, saga nosi nazwę " Miecz Prawdy". Serial luźno trzyma się fabuły książki. Przez co zagorzali fani po obejrzeniu pewnie pierwszych 4 odcinków zmasakrują scenarzystów. Osobiście książki nie czytałem a serial uznaję za ciekawy. Nie ze względu na fabułę - ta jest raczej ramowa, jeśli chodzi o fantasy. ( Arcy-Ktoś z mega-wielkim przeznaczeniem przy pomocy super-wypasionego miecza ma zlikwidować hiper-złego ktosia... . ) To raczej dojrzalsza wersja Merlina. Mi się podoba, jednak nie podchodzę z zamiłowaniem książkowym.

A zaś jeśli chodzi o powyższe wpisy :

ppaatt1- Przyznam, że nie słyszałem nic o tej pozycji. Ma jakąś fabułę czy konwencja jest dokumentu czyli widz ogląda tylko luźne, nie powiązane między sobą historie jednostki ?

Howgh- traveler już odpowiedział

Lili - dzięki za odpowiedź. Serialu nie widziałem, z tego co słyszałem scenariusz podobno nie jest zły, wypowiadała się tylko osoba bardziej patrząca na ciekawość historii niż oddanie realiów.

Mira masz rację, pogrubione nazwy mogą pomóc, tym którzy są zainteresowani dowiedzeniem się jakiś opinii o serialu. Resztę zaś moim zdaniem każdy łatwo może znaleźć w sieci.
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.
kabasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem