Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2008, 00:39   #25
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
Aiden zastanawiał się czy ciężko będzie mu znaleźć prace na tej planecie, lecz nie musiał długo czekać. Do Aidena po 2 dniach pobytu na Cantus, Przyszedł nieznajomy nie wiadomo jak znalazł adres Aidena jak dopiero, co się wprowadził, lecz to nie było teraz najważniejsze, teraz na czym mu zależało to dowiedzieć się czego chce ten nieznajomy, okazało się że nazywa się Fisak i ma robotę dla mnie słyszał ze jestem dobry w swoim fachu, przysłuchałem się treści roboty i zgodziłem się z myślą o nagrodzie. Zadanie wydawało się proste wejść do budynku wyłączyć zabezpieczenia i wziąć dysk z komputera. Fiskus dał Aidenowi kody do drzwi chodź nie był pewny czy będą działać, Aiden wyruszył natychmiast po wyjściu Fiskusa, w ciągu godziny dotarł do celu, No to zaczynamy. Powiedział, ruszył w kierunku drzwi rozważniej spoglądając czy nie ma żadnej straży, omijał lekkie przeszkody aż dotarł do drzwi wejściowych. No to teraz kody, Aiden wyciągnął kartkę z kodami próbując od pierwszego aż trzeci zadziałał, co pozwoliło wejść Aidenowi do Środka, Gdzie zobaczył ściankę z matowego szkła, rozciągała się na dwa metry w lewo i dwa w prawo, to, co udało się zaobserwować przez nią to jedynie mętne wrażenie, że usunięto wszystkie ściany w apartamencie, nie było widać żadnego poruszającego się cienia, za ścianką. Przyglądając się temu Aiden pomyślał. Ach, kto to robił prosta pułapka mająca na celu zdezorientować przeciwnika. Przed pójściem dalej Visel z przyzwyczajenia zostawił czujniki ruchu przy drzwiach, i poszedł do Gabinetu, co nie było trudne do znalezienia, gdy już był w środku znalazł terminal. Teraz ostatnia część zadania. Powiedział i wziął się za otwieranie terminala, lecz nagle na pasku zaświeciły się światełka, które były połączone z czujnikami przy drzwiach, Hm właściciel wraca czy to ktoś Inny. Jeśli właściciel to pewnie szybko wejdzie tutaj muszę się śpieszyć. Pomyślał Aiden i zaczął przyśpieszać ruchów ściągnął pokrywę i wyciągnął dysk z komputera schował ja bezpiecznie do torby tak by się nie uszkodził. Ruszył w stronę drzwi otworzył je spoglądając na lewo, prawo i próbował wymyślić jak najlepszą drogę ucieczki. Myśląc kto mógł wejść i ile osób.
 
Gadul jest offline