Wątek: Bad Company!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2008, 21:55   #7
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Kolejne 8 minut życia uleciało wraz z nikotynowym dymem wypuszczanym z płuc.
Olivier, klęcząc oparty o omszoną ścianę zniszczonego bunkru zaciągał się swoim marlboro.
Z daleka przyglądał się towarzyszom, kręcącym się po pobojowisku. Co jakiś czas, ktoś zatrzymywał się obok trupa Starego, przyklękał i odprawiał swoją magię.
Disparu przeczesał ręką włosy.
Kurwa, hełm.
Wstał i powoli ruszył w kierunku traw, gdzie spodziewał się ko znaleźć. Po drodze kopnął skorupę własnego granatu dymnego. Przyglądał mu się Legionista.
I co się, kurwa gapisz? Myślisz, że to moja wina?
Otaksował zimnym spojrzeniem Ray'a, Bill'a czy jak tam na niego wołali i dalej szukał swojej zguby.
W końcu znalazł go kilka metrów od miejsca, w którym dosięgła go kula. Kawałek metalu został rozerwany przez nadlatując pocisk.
To mogła być moja czaszka. To mogła być czaszka..
Olivier szybko założył hełm na głowę i podszedł do towarzyszy. Stał chwilę oparty o drzewo przyglądając się jak Biały rozpieprza łeb leżącemu trupowi, śmiejąc się przy tym jak zarzynana świnia.
Popieprzony, kurwa Hitler. Potrzebna mi fajka.
Po kilku sekundach szamotania się z zapalniczką odpalił papierosa.
Głęboko się zaciągnął, a dym ponownie znalazł się w płucach. Powoli czuł się lepiej.
Wszyscy dookoła szabrowali ciała zabitych brudasów.
Rumun z wielkim uśmiechem szedł z nowymi ciuchami.
Kurwa, przecież zdjął je z trupa.
- Najpierw zakopmy, Starego. Odezwał się przerywając zbieranie gwiazdkowych prezentów.
- Później pomyślimy.
Disparu odszedł kilka metrów od drużyny, położył się w miękkiej trawie i obserwował przewalające się nad nim niebo.


Iść za resztą.. Dalej stąd.. Bliżej Francji..
Zaciągnął się mocniej papierosem.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 22-11-2008 o 10:29.
Lost jest offline