Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2008, 22:20   #14
Penny
 
Penny's Avatar
 
Reputacja: 1 Penny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemuPenny to imię znane każdemu
Ha, to coś dla mnie, bo w wolnych chwilach lubię sobie pooglądać seriale . Zacznę od True Blood. Serial na podstawie serii książek (nie pamietam autora) pseudokryminalistycznych (w każdym razie ja tak to odebrałam, choć przeczytałam jeden tom, ponieważ innych nie dostałam w bibliotece). Muszę przyznać, że książka mnie zainteresowała i skłoniła do tego by zerknąć na serial. I szczerze mówiąc, nie zawiodłam się, bo od pierwszego odcinka produkcja trzyma poziom. Dużo przemocy, wulgaryzmówi i naprawdę wyuzdanego (moim zdaniem) seksu. Czasem nawet za dużo, jak na mój gust. Po którymś razie na widok nagiego tyłka zaczęłam się śmiać i przewinęłam odcinek o kilka sekund do przodu. Pomimo to serial ma swoje drugie dno i łatwo to wychwycić, gdyż przewija się to przez niemal każdy odcinek.

Kolejną propozycją (nie nową, co prawda, gdyż w tym roku wychodzi już 4 sezon) serialu jest Ghost Whisperer - główną rolę gra Jennifer Love Hewitt - stacja: nie mam pojęcia... może AXN? - serial zabawny, lekki i przyjemny. Główną bohaterką jest Melinda Gordon - mężatka (sic!), mieszkajaca w małym miasteczku. Melinda potrafi rozmawiać z duchami i pomaga im przejść na tą drugą stronę. Jak mówiłam - jest to serial z kategorii: zabawne, lekkie, przyjemne. Moim zdaniem warte poświęcenia trzydziestu minut z życia.

Osobiście nie mogę się doczekać na nową produkcję Jossa Whedona (dla przypomnienia: reżyser kultowego serialu "Buffy: Postrach wampirów" i nie tylko) pt. Dollhouse z Elizą Dushku (zagrała Faith w Buffy) w roli głównej.
 
Penny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem