Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2008, 18:50   #104
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dreak Zobacz post
(...) jak już mówiłem w innych graj jak diablo, wow czy inne pomniejsze gry w które się wciągamy i to dzieje się przez człowieka a nie przez grę.
Gry, która ma ponad 11 milionów graczy nie nazwałbym pomniejszą, ale to szczegół.
Gwoli ścisłości też to wciągamy się do gry przez ogół ludzi, nie przez pojedyńczego człowieka. Przez takie gry rodzi się w nas poczucie współzawodnictwa, które kieruje nami w takich grach.

Jednak tibia ma to do siebie że współzawodnictwo w niej jest tak cudownie prymitywne że klękajcie narody. Najlepszymi przykładami są te przytoczone przez Dreak'a - dziecko okładające matkę krzesłem i płacz z powodu śmierci postaci. Swoją drogą ten płacz to jeszcze nic - słyszałem o przypadku gdzie ktoś się POWIESIŁ, bo zginął (chodziło chyba o Golden Helmet).

A jeśli chodzi o dostępność gry to rzeczywiście bije ona rekordy, bo do grania pikselami nie potrzebujemy praktycznie żadnego sprzętu

Może jeszcze przytoczę dość długi i zabawny artykuł o tibii z nonsensopedii:
Tibia – Nonsensopedia, polska encyklopedia humoru
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem