Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2008, 13:27   #103
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
"Nie zostawią mnie? Po cóż trzymać kogoś tak nieprzydatnego i niskiego przy sobie? Bo jestem ich bratem? A Uzjel nie? Wszyscy jesteśmy braćmi a mimo to... Mimo to..."

Dusza znów targnęła nim mocniej. Musiał decydować. Nie było czasu. Jednak miecze zdawały się tak żałośnie płakać, że nie mógł się skupić.
Dotyk Archanioła nie niósł ulgi, ale pozwolił zebrać myśli.

"-Lecisz ze mną na poszukiwania czy z Asmodeuszem, zobaczyć ziemię która wkrótce będzie nam dana?"

Przyjrzał się Azazelowi. Jakaż pewność siebie, jakaż dufność we własne siły. Ale jeśli tu zostanie, może choć zobaczy Formidiela...

- Chcę pozostać jeszcze chwilę w Niebie, polecę z Tobą Azazelu.

Lecieć na ziemię to prawie spaść z nieba. Upadek. Lewiatan. Z trudem wstał i skinął Asmodowi głową. Trzeba było zebrać ostatnie siły. Na rozpacz, żal, przerażenie będzie jeszcze czas...

- Chyba, że wolisz, abym podążył z Tobą, Asmodeuszu?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline