Wątek: Viva Allracja!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2008, 20:12   #32
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
- Oczywiście panienko...Za dwie sztuki srebra dziennie...Posiłki są ekstra.


- Dziękuję bardzo. Lane'rhal lekko skłoniła głowę i odeszła. Karczmarz najwyraźniej miał tego dnia spory ruch.

Dwie sztuki srebra… Na razie pieniędzy jej wystarczy, ale co potem? Na pewno nie miała zamiaru wracać do Sol’orazan.

Bezwiednie pogładziła sierść trzymanej na rękach kotki i wyszła na zewnątrz. Nie bardzo wiedziała, co teraz ze sobą zrobić. Jak na razie pieniędzy ma dosyć. Poza tym, nie planuje przecież zatrzymać się w Allracji dłużej. Na razie w mieście prościej będzie jej się ukryć przed pościgiem, ale niedługo będzie tu bezpieczna. Może tydzień, może dwa, będzie mogła tu mieszkać. Raczej nie dłużej.

Wśród rozmyślań o swej niepewnej przyszłości, zawędrowała na targ. Chodziła bez celu wśród stoisk, oglądając stragany i ogłoszenia.

Była wolna, tylko co z tą wolnością zrobić?
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline