Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2008, 01:58   #21
MindReaver
 
MindReaver's Avatar
 
Reputacja: 1 MindReaver nie jest za bardzo znanyMindReaver nie jest za bardzo znanyMindReaver nie jest za bardzo znany
Rizzen zlekceważył całkowicie nadpobudliwą odpowiedź Morgana. "Ah te elfy, tyle lat życia, ale na co im one, skoro uczyć się nie potrafią..." Stał znowu z założonymi rękoma słuchając jakby od niechcenia (co było tylko pozorem) dyskusji zgromadzonych tu osób.

Zaklęcia czarodziei nie wywarły na nim dobrego wrażenia. "Idioci, zbyt widoczne to było, zarówno dla zwykłych oczu jak i wyczulonych zmysłów innych magów mogących być w pobliżu. Tu już się więcej na pewno nie spotkamy…"

Jednak na słowa Isebrina mężczyzna odziany w popiel uśmiechnął się - Nie od dziś wiadomo, że straż miejska z zasady bywa mało opłacana. Biedni Tu Rizzen podkreślił to słowo - narażający swe życie za marne grosze strażnicy. Życie pewnie wciąż im miłe, a trochę dodatkowych monet w sakiewce na pewno się im przyda. I nie tylko oni. Nie martw się Isebrinie, wiem co robić.

Mężczyzna o brunatnych włosach zapamiętał jeszcze dziwną reakcję Vincenta. „Coraz bardziej mnie on intryguje… awersja do magii? A może to nie to… może to ktoś z zewnątrz próbuje nas wytropić?” Pogrążony w tych myślach Rizzen nie poruszając się rozejrzał się dokładniej wokół poczym zamknął oczy i starał się wyczuć poprzez swe zmysły czy to nie jakiś rodzaj magicznego śledzenia. Po chwili, jakby nigdy nic ocknął się z transu, który, miał nadzieję, wystarczająco dobrze ukrył.

Słysząc jeszcze słowa Aarona szybko odparł: - Odradzam nam kontaktu z gildią, co jeśli druga grupa już tam kogoś ma? Do tego ich ceny są skąpane we krwi, za dużo z nimi kłopotu, a nie sądzę byśmy w chwili obecnej byli tak zdesperowani by szukać u nich pomocy. I nie zamierzam kręcić się po slumsach. Zwiedzę okolice wieży. Do Zielonego Głuszca po zachodzie słońca zawita starzec - Tu drobnym gestem dłoni i głowy starał się dać innym do zrozumienia, że ma na myśli jednak siebie - z informacjami o tym co uda mi się dowiedzieć. - Po tych słowach Rizzen pospiesznym krokiem ruszył w kierunku wyjścia.
 

Ostatnio edytowane przez MindReaver : 25-11-2008 o 02:01. Powód: poprawa przejrzystości tekstu
MindReaver jest offline