Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2008, 03:48   #20
Fabiano
 
Fabiano's Avatar
 
Reputacja: 1 Fabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumnyFabiano ma z czego być dumny
- Zdaję się, że zostałem zlany. - Ben szepnął z uśmiechem do Drugiego. Pierwszy nie mógł się opanować od skomentowania, ba, nawet od wyrwania sztyletu i rzuceniu się temu cwaniakowi do gardła. No ale cóż, ręka brata w porę szarpnęła go za płaszcz.
Odczekał chwilę.
Ochłonął.
Teraz mógł się wdać w dyskusję.
- Otóż... - usiadł wygodnie - widzisz, tak się jakoś składa, że nie mam zamiaru się stąd ruszyć bez planu. Twój wydaje mi się do dupy. Już lepsze było iść na dziewki. Bezpieczniejszy. Mój Ci się nie podoba? No to posłuchajmy reszty, Panie Przywódco. Może mości Ignacy ma coś do zaoferowania? A Ty Saro? - spojrzał to po jednym to po drugiej. - Czy może chcecie tanio skórę sprzedać?
Chwila ciszy by pozbierać myśli i trochę się uspokoić.
- Przy najbliżej próbie podjęcia decyzji za nas, mości Anthelu, będę oponował na zmianę lidera. Ignacy, Saro macie coś do powiedzenia?

Nie ma to jak struganie. Prawie koń już wyszedł z tego sporego kawałka drewna.
 
__________________
gg: 3947533

Fabiano jest offline