Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2008, 19:13   #109
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Tibia to nałóg tylko dlatego, że została nagłośniona publicznie. Nie bronię jej, bo granie w Tibię uważam za akt idiotyzmu (mam na myśli granie nałogowe). Czy byłoby tylu narkomanów, gdyby media nie nagłośniły szkodliwości narkotyków? Czy istniałby problem obaw przed Rosją, gdyby media nie nagłaśniały gróźb czy haniebnych czynów Rosjan? Tak samo Tibia nie byłaby tak popularna, gdyby w TVN-nie nie pojawił się wywiad z kimś, kto W ŻYCIU nie miał z grą kontaktu, a się mądrzył. W takim razie ja jutro idę do TVN-u i stwierdzę, że heroinę pali się w skrętach, a rośnie ona jako tzw. "bożek siedmiolistny". Grupa ludzi to podchwyci i będzie lipa. Tak samo było z nagłaśnianiem Tibii. Ludzie w wieku 13 i mniej nie mieliby kontaktu z "tym czymś", gdyby nie media. Tyle że teraz wszyscy szukają winnego... Oto moje zdanie.
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem