Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2008, 19:36   #110
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Varg Zobacz post
Cytat:
Ja jestem knajtem i wale z aksa , a mój kolega jest druidem i wali z różdżki
Cytat:
Będe bronił tibii krzesłem!
Ot co o tibii.
No to ci gratuluje znalazłeś się w grupie ignorantów liczącej pół naszego społeczeństwa biorących graczy w tibi za dwunastolatków i psycholi. Gratuluje.

Cytat:
Napisał Yaneks Zobacz post
Tibia to nałóg tylko dlatego, że została nagłośniona publicznie. Nie bronię jej, bo granie w Tibię uważam za akt idiotyzmu (mam na myśli granie nałogowe). Czy byłoby tylu narkomanów, gdyby media nie nagłośniły szkodliwości narkotyków? Czy istniałby problem obaw przed Rosją, gdyby media nie nagłaśniały gróźb czy haniebnych czynów Rosjan? Tak samo Tibia nie byłaby tak popularna, gdyby w TVN-nie nie pojawił się wywiad z kimś, kto W ŻYCIU nie miał z grą kontaktu, a się mądrzył. W takim razie ja jutro idę do TVN-u i stwierdzę, że heroinę pali się w skrętach, a rośnie ona jako tzw. "bożek siedmiolistny". Grupa ludzi to podchwyci i będzie lipa. Tak samo było z nagłaśnianiem Tibii. Ludzie w wieku 13 i mniej nie mieliby kontaktu z "tym czymś", gdyby nie media. Tyle że teraz wszyscy szukają winnego... Oto moje zdanie.
Nie koniecznie tibia była popularna zanim zrobił się ten cały szum medialny a wszystko zaczęło się od tego wariata co obkładał krzesłem matkę no i potem wyszło że gracze w tibie to nałogowce i tym podobne bzdury bo czy w tak dużej społeczności jak tibia znajdzie się nałogowiec czy psychol spróbuje wyjaśnić to na prostym przykładzie szkoły jeśli ktoś w szkole będzie się znęcał nad młodszymi obwinia się o to szkołę? Albo jakaś nauczyciel zbije ucznia czy to przez szkołę czy przez człowieka.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem