WÄ…tek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2008, 20:50   #112
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał MrYasiuPL Zobacz post
9dragons te ma coś takiego w sobie... ale on ma dużo lepsze dialogi/graczy/questy/mapy/grafikę/skille itp. więc powinien być lepszy od Tibi. A grywalność taka sama, może nawet troche gorsza.
Ten znowu o 9D... :P
Ale prawda jest taka, że tibia jest:
a) najprostszą (według mnie) grą mmo jaką można dostać;
b) ma jedne z najmniejszych wymagań.

Ktoś by się zapytał - to czemu nie runescape? Odpowiem szczerze, że nie wiem. Może dlatego, że tibia ma większy staż na świecie i więcej ludzi w to gra?

W każdym razie w tibii zachodzi swoisty paradoks popularności. Tak, moim zdaniem, wyglądałaby odpowiedź przeciętnego tibijczyka na pytanie czemu gra w tibię:
- Bo moi koledzy w to grajÄ…...

W tym miejscu stwierdzam także że pewna myśl wpadła mi do głowy. Mianowicie, pod względem przykładu jaki przytoczyłem można tibię śmiało porównać do piwa/papierosów/innych używek.

Czy 11-letni dzieciak dowiedziałby się o tibii, gdyby mu koledzy nie powiedzieli? Wątpię. Tak samo by mu nie wpadło do głowy samemu spróbować różnych dragów.

Tak więc... tibia jest narkotykiem.

C.B.D.U.
 
Gettor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem