Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2008, 10:20   #128
WiedzminBerengar
 
WiedzminBerengar's Avatar
 
Reputacja: 1 WiedzminBerengar nie jest za bardzo znany
Gabrielle przyglądała się tej scenie z nieukrywaną ciekawością. W końcu poza nauczycielami w Kolegium, paroma nowicjuszami to nie miała możliwości kontaktu z innymi mieszkańcami Altdorfu. Więc samo przebywanie w tym pokoju było dla niej swego rodzaju doświadczeniem. Miała tylko nadzieje że dobrze odgrywa swoją role.

Mężczyzna do którego się zgłosiła wygłosił dość długą mowę, przedstawił przedmiot zadania, warunki, zapłatę za wykonanie roboty. No i nią jako
potencjalnego przywódcę tej grupy. Ciekawe. Tylko czemu widzę tu rozbieżność w przedmiocie zadania. Im mówi o jakimś ładunku, co to ktoś zrabował i należy do, jak to określił rodziny jego pracodawcy. A mnie tylko poinformował o jakieś wieży... chyba że... Nie ma żadnej krypty, nie ma zrabowanych dóbr. Jest wieża i inna grupa poszukiwaczy i my mamy im to odebrać, lub samemu wziąć z wieży.

Lekki uśmieszek zawitał na jej twarzy, jednak wolała poczekać aż nieznajomy sam wyjaśni o co chodzi. Raczej była pewna tego rozwiązania, jednak lepiej by ktoś potwierdzał takie przypuszczenia. Nie chcę działać na ślepo.

Rozległo się pukanie do drzwi i do pokoju wszedł jeszcze jeden mężczyzna. Towarzystwo pierwsza klasa, tylko ja muszę mieć na nich oko. O tej porze Magister Thiessen powinien mieć jeszcze zajęcia. A jak nie to będzie w swych komnatach. Oby był tylko tym zainteresowany. Nie mam zamiaru działać i pchać się w tą sprawę bez oficjalnego poparcia Kolegium.

-Witajcie panowie. Jestem Irin Graveston podróżnik, uczony oraz poszukiwacz skarbów we własnej osobie! Przypadkowo usłyszałem waszą rozmowę i wydaje mi się że znalazła się brakująca osoba do waszej drużyny aczkolwiek chciałbym poznać wpierw szczegóły zlecenia bo o zleceniu mowa prawda.

Spojrzała ukradkiem na nowo przybyłego. Nic ciekawego, przynajmniej na razie. Może ma jakieś talenty, ale póki co, to nie do mnie należy ocenianie przydatności kandydatów do zadania. Ale to ja muszę potem z nimi się męczyć.
 

Ostatnio edytowane przez WiedzminBerengar : 27-11-2008 o 10:25.
WiedzminBerengar jest offline