Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2008, 21:15   #113
Varg
 
Varg's Avatar
 
Reputacja: 1 Varg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumny
Dla mnie przesadne granie we wszelkie mmo , to już jest "noliferstwo" , bo znam takich kolesi co wolą połupać w WoW'a czy Tibię niż wyjść na jakąś bibkę... Co innego jeśli chodzi o rpg :P ... nie , tak czy inaczej " Co za dużo to nie zdrowo". Albo koleś który [ciach!] swoją własną matkę , bo mu wyłączyła kompa i stracił eq gdy expił na ratach... no boże , to pokazuje , że dla takich ludzi największą wartością nie jest matka tylko jakiś kwadrat który zabija prostokąty.


A jeśli chodzi ogólnie o Tibię i ich graczy to nie sądzę ,że każdy grający w Tibię to dziecko neo co rzuca taboretem w matkę. Dla mnie Tibia jest sporą zbieraniną takich osób , ale jeśli sie zapoznasz , na pewno poznasz kolesi , którzy wiedzą jak grać w mmo , np. moja kobieta o fizyki , koleś od techniki i facet od polskiego grają w tibię. Jakoś tego po nich nie widać . Ale spotkasz takie zaokularzone dzieci neostrady , co między sobą gadają tylko o tym ile ratów ubiły na foldzie , albo ile demon szildów sprzedały na allegro. A na tibii przesiedziałem ok. 1 rok , i coś o tym wiem , więc żeby nie było , że jestem jakimś laikiem , co [ciach!] o Tibii na podstawie reportażu z TVN-u. Tibia jest dobrą grą , lecz 3/4 jej społeczności to MONEJ OR HIT . I to nie tylko w Tibii tak jest. A co do grafiki , itp. - no cóż , jest jak jest , ale gierka jak mało która wsysa. A jak było z Tetrisem??

Cytat:
Napisał Dreak Zobacz post
No to ci gratuluje znalazłeś się w grupie ignorantów liczącej pół naszego społeczeństwa biorących graczy w tibi za dwunastolatków i psycholi. Gratuluje.

Człowieku , easy, po prostu zawsze te teksty mnie dobijają , a tibia to dobra gra , ale zawdzięczamy jej ( i to nie tylko w internecie ) sporo idiotyzmu , właściwie , to nie tylko tibii. Ale wiesz , ciebie nie postrzegam za żadnego idiotę , ale [ciach!] nietrudno by mi było znaleźć cepa z żelem na głowie który w tibie łupie , a zamiast na piwo (taki przykład) , żuli na PACC'a , bo i takich znam

Orty, wulgaryzmy i ogólne niechlujstwo w budowie posta. Czy naprawdę uważasz, że w ten sposób komuś zaimponujesz swoim wywodem? Być może, ale raczej nie na tym forum.
Mira
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 27-11-2008 o 23:21.
Varg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem