Wątek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2008, 15:13   #115
Varg
 
Varg's Avatar
 
Reputacja: 1 Varg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumnyVarg ma z czego być dumny
Co do tego piwa , dla mnie żebranie jest jednoznaczne , a nie sądze żeby ktoś z was widział żela który żebra na coś innego jak piwo albo fajki - a ja znam i takich co na PACC'a od ludzi wyciągają.Nie chcę walić tu stereotypami , ale miałem do czynienia z jednym takim, powiedział żebym mu dał bo na PACC'a zbiera , za czasu grania w Tibię spotykałem się z takimi akcjami ze strony kolesi.

A tibia sama w sobie nie jest zła , tylko cała oprawka graczy i niektóre "odpały" CipSoftu są nieco głupie , przez co dosyć mocno niszczą tą grę.

Przede wszystkim tzw. dzieci neo , po drugie zdzieranie kasy.

A co do graczy , to myśle że jeśli chcesz pograć żeby było fajnie to albo - OTS , albo serwer który jest dosyć stary i doświadczony ( jednak preferuje to pierwsze). A dla mnie Tibia się przejadła.

Notki moderatorskie w postach nie mają być prawa kasowane. Jeśli chcesz dyskutować, zapraszam na PW.
Mira
 

Ostatnio edytowane przez Mira : 28-11-2008 o 20:27.
Varg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem