WÄ…tek: Tibia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2008, 18:30   #116
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Varg Zobacz post
Przede wszystkim tzw. dzieci neo , po drugie zdzieranie kasy.

A co do graczy , to myślę że jeśli chcesz pograć żeby było fajnie to albo - OTS , albo serwer który jest dosyć stary i doświadczony ( jednak preferuje to pierwsze). A dla mnie Tibia się przejadła.
.
Dzieci neo to niestety zjawisko częste w całym internecie, niezależne od gry czy strony. A z zdzieraniem kasy czy "żuleniem" Zdzieranie kasy jeśli chodzi ci o CipSoft jest dla mnie czymś normalnych choć wprawdzie PACC mógł by kosztować 10 czy 20 złotych a nie 90 ale to już trudno i mam pytanie do każdego kto tak sądzi chcecie update, poprawki, nowe iteamy, nowe kontynenty? Choć tak jak już mówiłem za dużo każą sobie płacić ale nikt nie każe wam płacić sami to robicie i macie do nich pretensje takie jest przynajmniej moje zdanie. A jeśli chodzi Varg o "żulenie" kasy przez tibijczyków, mam kilku kumpli grających w tibie nawet jednego "nałogowca" i jeszcze żaden o kasę na PACC nigdy nie prosił ani mnie ani nikogo no ale cóż nie wiem w jakim ty się środowisku obracasz.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem