Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2008, 19:02   #71
Margoth
 
Margoth's Avatar
 
Reputacja: 1 Margoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumny
Dark Passion Play* - dość nowa płytka, mająca dopiero rok. Co tu dużo mówić ? Nightwish to Nightwish, nikt tego nie zmieni, chodź fakt po odejściu Tarji lekko ich styl się zmienił. Teraz jest już mniej opery, a więcej śpiewu znanego z takich gatunków jak pop, czy rock, a od niedawna nawet w techno. Osobiście uważam tą płytkę za dobrą, mimo, iż wokal Anette nie powala na kolana. Jeśli oceniać w skali od 1 do 10, dam 9, bo całość na to zasługuje.

Terrapodian, ale powiem tak. Wszyscy kojarzą KelThuzzar, z KelThuzzem, ale prawda jest taka, że gdyby nie sam pan kontrowersyjny na basie to zespół by nie miał nic wspólnego. Ja osobiście jakoś nic do niego nie mam. Zrobił dobry solowy projekt pt. Warraha, tak zaczął karierę. Nagrał można rzec klasyk. Porządną muzę `celtycką`. Słyszałem, że jeździł po katolikach, jednak nie czytałem/oglądałem tego.

Cytat:
Dla mnie Kelthuz to raczej epic jakiś
Znaj chłopie różnice! Epic to gitara, bas, perkusja i śpiewy o smokach itp. Folk, to gitara, bas, perkusja i instrumenty folkowe, czyli takie `klasyki` z danego `osiedla`.
Mam nadzieję, że dzięki temu co napisałem nauczysz się czegoś.

P.S. Co do pana T. - nie dziwię się, że KelThuzzar nie przypadł Ci do gustu. Z tego co widzę lubisz Black Metal, którego ja nie za bardzo trawie, ze względu na darcie ryja, jak gdyby wokalistę rzeźnik na żywca zarzynał no i ten cały satanizm. Błe.
Jeszcze co do płytki KelThuzzara, może wam się ona nie podobać ze względu na to, że zespół nie miał czasu jej zmiksować (ale o tym już mówiłem), przez to całość brzmi garażowo.
A jeśli narzekacie - posłuchajcie starych wersji ich piosenek, bez jakichkolwiek miksów to się załamiecie.

*Wiem, wiem że Play! Wczoraj mnie się już nie chciało edytować posta. O!
 

Ostatnio edytowane przez Margoth : 29-11-2008 o 19:28.
Margoth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem