Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2008, 15:56   #34
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Koniec odcinka pierwszego, drugi się jeszcze nie zaczął... Dziwnie, nie?

O co chodzi?

Często po danym odcinku, albo przed następnym, pojawiają się urywki tego, co zdarzy się w serialu w następnym czasie. Nie, nie bedę wam niczego zdradzał. To wy mi zdradzicie.

O co chodzi? Już tłumaczę.

Między zakończeniem mojego odcinka a początkiem nowego bedzie różnica jednego dnia. W tym czasie wy, jeżeli chcecie, opisujecie dowolną scenę, czy raczej jej fragment. Na przykład pejzaż miasteczka, pojawienie się znanego generała, czy bombardowanie jakiegoś konwoju. Cokolwiek. Oczywiście, mogę czegoś nie dopuścić. :P

Potem wchodzi normalny post. Z tym, że dany odcinek bedzie oparty na scenie, którą właśnie opisaliście. Taki wasz wkład w sam scenariusz gry. Nie przeginajmy, a będzie fajna zabawa

Każdy z was ma po JEDNEJ takiej scenie do opisania przez całą grę, następne są do kupienia za 10 punktów oglądalności. Do czego może wam to się przydać? Sami pomyślcie...

Jeżeli nikt nie wrzuci swojej idei - jutro odpisuje normalnie.

Aha - i nie wykorzystajcie wszystkich scen od razu. Lepiej trochę poczekać, przydadzą się później
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline