Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2008, 19:58   #14
Locien0
 
Locien0's Avatar
 
Reputacja: 1 Locien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znanyLocien0 wkrótce będzie znany
*Tak się przez całą drogę śpieszyłem- należy mi się chwila odpoczynku*
Z tą właśnie myślą, Krei'loh rozpoczął zwiedzanie stolicy Elfów. Stał na sporym, brukowanym placu, u podnóża pałacowego drzewa. Chwilkę ze swego miejsca zmierzył wzrokiem całość i już po tym wyruszył na najbliższe stragany. Z zimnym zaciekawieniem oglądał kolorowe szaty, wspaniałe, rzeźbione meble oraz stoiska z rynsztunkiem. Nic z wystawionych produktów nie zwróciło na niego uwagi, kupił jedynie jabłko, ponieważ zaczął doskwierać mu głód. *Zapewni mi wszystko, tak? No, coś czuje że szykuje się porządny obiad* - pomyślał i wyruszył w stronę sali tronowej. Popatrzył na deski przybite do ogromnego drzewa* mogli się pofatygować o coś lepszego, jakieś schody, czy coś- a oni przybili jedynie deski do konaru....* Zdenerwowany swoją sytuacją, zmierzył wzrokiem swój cel *Całkiem wysoko* i zaczął się wspinać. Gdy zdyszany dotarł, bez żadnych ogródek, zgrabnym, zwinnym krokiem ruszył w stronę wejścia. *heh, mam nadzieje że przyszykowali dla mnie jakieś wystawne przywitanie...*
 
__________________
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości. Terry Pratchett
Locien0 jest offline