Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2008, 11:57   #47
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Doprawdy nie rozumiem tego zabiegu, Migdał.

Nie bardzo czuję potrzebę tłumaczenia się z tego wszystkiego. Uważam, że wszystkie problemy wynikły z tego, że inne rzeczy postrzegamy jak istotne i z tego, ze myślimy w różny sposób. Np. dla mnie oczywistą rzeczą jest, ze facet, który w VII wieku dorobił się magazynu pełnego drogocennych tkanin, wytwarza je i sprzedaje kupcom jest bogatym człowiekiem - dla ciebie nie, co więcej nazwałaś go plebsem. Dla mnie jest oczywiste, ze w takim domu dziewczynka mogła mieć do styczność z rachunkami i zapisanymi stronami i że mogła znać bezwartościowych kilka słów - da ciebie nie.

Wszystko to jednak są drobiazgi, które nie wpływają na rozgrywkę. Zrezygnowałam z gry i miałam nadzieję, ze to zakończy te dziwaczne przepychanki słowne o nieistotne rzeczy.
 
Wernachien jest offline