Wątek: RahXephon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2006, 22:02   #14
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tharivol
Można traktować MP jak się chce, ale różnice dowodzą, że to nie jest to samo, co seria, ani też nie jest jej uzupełnieniem. Oceniajmy te dwie produkcje osobno. Nawet jeżeli po wymieszaniu ich powstaje idealna całość.
Nie przekonasz mnie Wiem, wiem jestem straszny i uparty ;p Chociaż MP ma jedną wadę...
Człowiekowi odechciewa się rozmyślać nad tym co widział w serii i rozleniwia
Cytat:
Napisał Tharivol
Którzy?
Wszyscy wyżej postawieni dowódcy Terra.
Cytat:
Napisał Tharivol
Bahbem chciał dokonać tuningu Ziemi, by ponownie złączyć dwa wymiary, tak, jak zrobił to później Ayato.
To dlaczego mówił o porażce na koniec? A w MP nawet o zdradzie.
Cytat:
Napisał Tharivol
IMHO ty za bardzo pogłębiłeś charakterystykę Shinji'ego.
Możliwe, ale tak odzczuwam Shinjiego Ponieważ, jak już pisałem, swego czasu miałem podobne problemy i nadal mam kilka podobnych cech charakteru. Drugą osobą, z którą mogę się chociaż po części utożsamić, jest Rei. Nie mówię, że całkowicie itp, ale są pewne wspólne cechy, których nie znalazłem u Ayato (no może w mniejszym stopniu).

Chyba czas na małą konkluzję.
Z tej dyskusji wynika:
-RahX jest mimo wszystko inny od Eva.
-Oba anime są świetne i ocena, które z nich jest lepsze to kwestia gustu, obiektywna ocena nie jest możliwa.

Wnioski dla mnie:
-Muszę jeszcze raz uważnie obejrzeć RahX.
-Jeszcze da się jakoś podyskutować na tym forum
-Jetem wredny i niereformowalny

Tharviolowi dziękuję za:
-Fajną dyskusję, dzięki niej w końcu poukładałem wszystko w głowie i odpowiednio ustosunkowałem się do tego co zobaczyłem, bo, jak już wcześniej mówiłem, zryło mi czachę i miałem mieszane uczucia.

P.S. To co napisałem powyżej nie oznacza, że kończe rozmowę Po prostu chciałem zrobić małe podsumowanie
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem