WÄ…tek: RahXephon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2006, 23:07   #16
fleischman
Administrator
 
fleischman's Avatar
 
Reputacja: 1 fleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputacjęfleischman ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Tharivol
Eee? Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek w Terra pomagał Mu...
Chodzi mi o to, że wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi a mimo wszystko pracowali dalej dla Terra.
Żeby rzucać imionami musiałbym trochę poszperać i przypomnieć sobie (mam strasznie słabą pamięć do imion) a dzisiaj juz nie mam siły
Cytat:
Napisał Tharivol
Inny, a zarazem łudząco podobny... Dobre jest chyba stwierdzenie, że bazują na tych samych schematach, ale każde z nich wnosi coś od siebie.
O to mi właśnie chodziło :]
Cytat:
Napisał Tharivol
Bo chciał, żeby ten nowy świat był według JEGO projektu, a tuningu dokonał Ayato i to on zaplanował, jak będzie wyglądał świat po nim.
Nie udało mi się wyczytać tego z serii, natomiast z MP tak
Wszystkie te moje pytania, były pewnego rodzaju prowokacją, wiedziałem jak na nie odpowiedzieć, natomiast chciałem zobaczyć jak na nie odpowie ktoś kto nie oglądał MP, no i przekonałem się, że mało uważnie oglądałem serię
Kurde, dawno mi się tak fajnie nie dyskutowało
I nawet coś z tej dyskusji wynikło
 
fleischman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem