Wątek: RahXephon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2006, 16:17   #17
Tharivol
 
Reputacja: 1 Tharivol ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał fleischman
Chodzi mi o to, że wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi a mimo wszystko pracowali dalej dla Terra.
Żeby rzucać imionami musiałbym trochę poszperać i przypomnieć sobie (mam strasznie słabą pamięć do imion) a dzisiaj juz nie mam siły Wink
Nikt w Terra tak naprawdę nie wiedział, o co w tym chodzi. Dla nich była to po prostu walka z najeźdźcą. AFAIK.


Cytat:
Napisał fleischman
Wszystkie te moje pytania, były pewnego rodzaju prowokacją, wiedziałem jak na nie odpowiedzieć, natomiast chciałem zobaczyć jak na nie odpowie ktoś kto nie oglądał MP
Ty sobie za dużo nie pozwalaj 8)


Cytat:
Napisał fleischman
Kurde, dawno mi się tak fajnie nie dyskutowało
I vice versa.


Cytat:
Napisał fleischman
I nawet coś z tej dyskusji wynikło
Mhm. Zmieniłem NGE rating na aniDB, z 9 na 10.

Do postu poniżej: (żeby nie wyjść na spamera, który musi dorzucić swoje trzy grosze w nowym poście )

Ci ludzie, o których piszesz, mogli coś podejrzewać, ale na pewno nie znali z góry przebiegu całego procesu tuningu. Wydaje mi się, że nawet oni nie wiedzieli, jakie są cele Mu.

A co do ratingu - doszedłem do wniosku, że nie tylko jeden RahXephon musi być sugoi 8) Gdybym każde anime o innym tytule oceniał nanajwyżej 9/10, wyszedłbym na prawie takiego samego fanatyka jednego tytułu jak ty :]
 
__________________
EVAholic ^_^
Tharivol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem