Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 11:13   #12
Lord Vetinari
 
Lord Vetinari's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Vetinari nie jest za bardzo znany
O, ktoś jedzie.- Po chwili zastanowienia domyślił się kto to jest. Następnie aż rozgorzała w nim żądza zemsty chamowana przez to, że zabijanie ludzi, za których nie ma nagrody jest nieprofesjonalne i co najważniejsze przez to, że mają go właśnie powiesić.Co on robi z tym świstkiem papieru.Ledwo co zdążył pomyśleć oślepiła go biel, a następnie poczuł mocne uderzenie.Cholera jasna, muszę krwi ,ptfuu, wódki. No jeśli będzie. Cholera mam ochotę się napić.Potem usłyszał o wskrzeszeniu i o tym, co zrobili. Aż podskoczył z radości kiedy zobaczył swoje trunki. Nie słysząc nawet reszty zdania skoczył do bukłaka z wódką.Co?! Pusty?! sprawdźmy następny, co też pusty. Sprawdził wszystkie, aż doszedł do jego własnego bimberku.Co, za mocny dla strażników? Wychlał cały przewrócił się na podłogę. W końcu do niego dotarło. To nie była piwnica, to był loch, w którym więziono biedne trunki przez długi czas. Przynajmniej dobrze im to zrobiło. Zapytał się: "Ta jedna co ją zgwałciliśmy to ta cycata, co nie?" Po czym uśmiechnął się z nadzieją. Następnie rzekł: " A, co do smoka, to czemu po prostu im nie zwiejemy? Wydaje mi się, że jesteśmy do tego zdolni po tym co zrobiliśmy." Domyślił sobie Do wszystkiego! Średnio mi się podoba pomysł ze smokiem, w końcu co mi zrobią. Nic! W każdym razie prawie nic, mam nadzieję.
 
__________________
Jam jest Hermes,
własne skrzydła pożerając oswojon zostałem.
Lord Vetinari jest offline