Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 08:11   #10
Lilith
 
Lilith's Avatar
 
Reputacja: 1 Lilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie cośLilith ma w sobie coś
Jeśli będę mogła komuś pomóc, z przyjemnością to zrobię. Nie opuszcza mnie jednak świadomość, że sama mam sporo do poprawienia. Dlatego chętnie poddam się wszelkim korektom i sugestiom. Nawet wiem już mniej więcej, kogo poprosiłabym o "nauki".
Sama nie czuję powołania do udzielania pouczeń. Zawsze głupio mi zwrócić komuś uwagę na jakieś niedociągnięcia, ale skoro specjalnie po to zostanie stworzony temat, mogę zebrać się na odwagę i spróbować wtrącić swoje trzy grosze.
Jedyne, o co się obawiam w moim przypadku, to chroniczny brak czasu. Nie chciałabym zawieść nikogo deklarując udział w tym przedsięwzięciu, a potem nagle zniknąć.
Bardzo podoba mi się pomysł Aschaara. Taki system pozwoliłby zachować jako taki porządek w temacie.
 
__________________
"Niebo wisi na włosku. Kto wie czy nie na ostatnim. Kto ma oczy, niech patrzy. Kto ma uszy, niech słucha. Kto ma rozum, niech ucieka" (..?)

Ostatnio edytowane przez Lilith : 03-12-2008 o 08:48.
Lilith jest offline