Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 12:12   #12
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć pytanie o doświadczenie warsztatowe, skoro ja i Niles po prostu mamy koordynować tym projektem, zaś sam wygląd warsztatów będzie każdorazowo inny: zależny od nauczyciela i ucznia.
CV przedstawiać nie zamierzam, jednak w kwestii kwalifikacji niech posłuży moje wykształcenie (za parę miesięcy bronię magisterki z filologii polskiej, z językoznawstwa), moja specjalizacja to szeroko rozumiana komunikacja (zarówno werbalna jak i niewerbalna), prowadziłam już mini-warsztaty dla dzieci jako wychowawca, brałam udział w warsztatach pisania Olgi Tokarczuk oraz na naszym forum prowadziłam warsztaty storytellingu, ponadto pracuję czasem jako korekta.
Mój styl pisania oczywiście może komuś się podobać lub nie, ale w kwestii poprawności językowej, myślę, że mogłabym nieco pomóc.

Co do pozostałych kwestii:

Póki co sobie tak gdybamy, ale wdzięczni będziemy właśnie za konkretne pw, gdzie osoby, które chcą się uczyć wskażą u kogo te nauki chciałyby pobierać (czytacie forum, więc na pewno możecie wskazać czyj sposób pisania Wam się podoba - chodzi nam o wskazanie takich "autorytetów"). Co zaś się tyczy osób, które mogą dać kilka porad, to również prosiliśmy o pw z jakimiś wskazówkami w czym dana osoba może pomóc, czuje się na tyle dobra, by uczyć innych.

Nie muszą to być za każdym razem ogólne kwestie. Ktoś może po prostu chcieć się nauczyć opisywać sceny batalistyczne, ktoś inny chciałby lepiej przedstawić koordynację psychika postaci - gesty postaci, itp.

Droga wyboru nauczyciela dla ucznia będzie wyglądała przypuszczalnie w ten sposób:

1. Osoba, która chce się uczyć pisać wysyła pw do mnie lub Nilesa i określa u jakich osób by pobierać nauki chciała.

2. Jeśli osoba-nauczyciel z tej listy już się do nas zgłosiła, po prostu robimy przydział. Jeśli nie, pytamy na pw osoby z listy czy zgodziłyby się na poprowadzenie warsztatu. Jeżeli spotykamy się z odmową, proponujemy osobie, która chce się uczyć, kogoś, kto wysłał nam zgłoszenie nauczyciela.
Obie strony mogą takie propozycje przyjąć lub odrzucić.

Ponadto warsztaty nie są przecież kwestią przymusu, więc jeśli ktoś nie będzie zadowolony, to po prostu zgłosi swoją rezygnację albo poprosi o przydzielenie innego nauczyciela/ucznia.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 03-12-2008 o 12:40.
Mira jest offline