Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 12:46   #13
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Mira ależ nie ma powodu się tak unosić od razu.

Po prostu pytam czy koordynatorzy mieli styczność z takim warsztatem w praktyce by wiedzieli czy to co koordynują przebiega tak jak powinno.
Odpowiedz o wykształceniu była zbyteczna wiem co studiujesz i mniej więcej na jakim etapie, zresztą zauważ że w poście nigdzie o nim nie napomknąłem.

Otwarta natomiast dla mnie kwestia jest czy forum z założenia będące forum RPG nie będzie w ten sposób za bardzo ingerować w realne życie warsztatowca. Ten bowiem będąc np uczniem gimnazjum przeniesie nauki stąd wyniesione na grunt szkolny.
To może, ale powtarzam może złe się w niektórych wypadkach skończyć.

To czy rodzic weźmie dobrego korepetytora dla swego dziecka czy złego to jego sprawa. W wypadku warsztatów natomiast to sam nieletni wybiera sobie "nauczyciela" bez zapewne zgody i wiedzy rodzica.

Być może ktoś powie że szukam dziury w cały, wierzcie mi nie. Warsztaty to idea sama w sobie bardzo szczytna. Natomiast czy możliwa na forum RPG i w jakim stopniu to sprawa druga.

Niektóre sesje maja znacznik +18 co jest oczywistym tylko zachowywaniem pozorów by ustrzec się przed zarzutami z zewnątrz. Tu natomiast forum chce w jakiś sposób oddziaływać na realne życie takiego nieletniego bez żadnej "osłony"
 
Arango jest offline