Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 15:27   #15
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Było to gdybanie i typowe dla mnie czarnowidztwo

Co do samych warsztatów pogrzebałem nieco w necie i powiem że akceptowalna dla mnie jest tylko tam przedstawiona ich wizja. W "mojej" wersji jako prowadząca je widziałbym Mire i kilka osób o których wiem że miały kontakt z literatura bądź językiem polskim na takim poziomie, który zapewniłby, ze pomoc w warsztatach naprawdę coś by dała. Ale tu jest jeden problem. Z tego co wiem nie maja one wystarczająco dużo czasu na angażowanie się w taki projekt.

Jest też inna sprawa. Poziom warsztatu będzie zależał od "ucznia" i "nauczyciela". Przyznasz chyba że nie ma raczej takiej możliwości by absolutnie wszystkie stały na tak zwanym przyzwoitym poziomie. I tu jest coś co mnie od tego projektu odrzuca, stad "gdybanie" o możliwych tego konsekwencjach.

Nie sadzę aby warsztaty tak jak ja je widzę były możliwe do realizacji, wasz projekt jest raczej mi obcy, stad pozostaje mi tylko życzyć wam powodzenia w jego realizacji i zapomnieć o temacie. Nie ma możliwości pogodzenia obu wizji, wiec moja krytyka byłaby tylko sztuka dla sztuki (co nieco kusi bo to dopiero gimnastyka dla umysłu - żartowałem )

Jak się uda i uczestnicy wyniosą z nich korzyści pierwszy będę bił brawo.

Powodzenia
 
Arango jest offline