Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 19:55   #17
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Rusty
Raczej zacząłbym od stworzenia listy, do których po prostu można się zgłosić po radę, czy z tekstem w celu sprawdzenia.
O ile z pierwszą częścią (lista osób) zgadzam się w całej pełni; o tyle część druga (ze sprawdzaniem) - nie zgadzam się w 100%. Od sprawdzania jest word, FF, słownik ortograficzny i parę innych rzeczy.
Nie róbmy szkoły (podstawowej) - przyznaję, że jeżeli miałbym komuś służyć radą to stosowałbym zasadę jaką miałem w średniaku na polskim - 3 razy ort lub 9 razy interpunkcja i... wypad.
Ogólnie w tym pomyśle widzę jedno ryzyko - ludzie mogą zacząć przysyłać do sprawdzenia i "znaczącej poprawy" swoje przyszłe posty lub ich fragmenty. A, IMHO, nie o to idzie, aby ktoś wykazał się taką pomysłowością.

Cytat:
Napisał kabasz
Jeśli gracze zaczną pisać epopeje o wyglądzie ziemniaka, którego właśnie jedzą bo ktoś ich tego nauczy to trochę nie tędy droga do dobrej gry.
Zgadzam się, ze dobra gra to coś zupełnie innego niż dobre pisanie, ale tutaj idzie właśnie o pisanie... Pół żartem, pół serio - ja chciałbym, aby ktoś nauczył mnie pisać epopeję na trywialny temat...

Ogólnie to wydaje mi się, że chyba trzeba zacząć od sprawy, o której wspomniał Rusty - zbadać rynek. Zastanowić się, czy jest "popyt" na taką "usługę"; a potem myśleć nad formą... Forma będzie na pewno zależała od samych zainteresowanych.
 
Aschaar jest offline