Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 21:19   #20
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Dlatego ten temat jest na razie takim "badaniem rynku", choć jeśli ktoś już wysłał nam zgłoszenie, to z pewnością się ono nie zmarnuje i zostanie rozpatrzone "w pierwszej" kolejności. A jeśli ktoś zmieni zdanie, bo zasady nie będą mu odpowiadać - tak, jak wspominałam, zawsze można odmówić. Zresztą tutaj dlatego ja nalegam na to, aby tylko najważniejsze sprawy były odgórnie unormowane, resztę powinni określać sami nauczający, czyli np. termin odpisywania, rodzaje zadań, ilość uczestników...

Teraz więc czekamy głównie na Wasze opinie. Póki pomysł jest w fazie prac, można coś do niego wnieść, coś zmienić...

Kwestia listy nauczycieli/uczniów jest wg mnie fajnym pomysłem, bo ludzie będą wiedzieli kto jest dostępny, do kogo mają szansę się dostać od razu, a u kogo będą musieli ewent. poczekać. Tak więc ja również będę tę ideę forsować.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline