Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2008, 18:13   #30
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Kutaka akurat nie ma, ale odpowiedź na Twoje pytanie Abaro znajduje się w pierwszym poście.

Cytat:
A teraz parę słów o tych, z którymi przyjdzie wam, potencjanym "nowym MG", pracować:

Redone- Nasza specjalistka od sesji fantasy. MG w niedawno zakończonym "Niesfornym Bardzie", prowadziła również dwie niezwykle popularne sesje pod wspólnym hasłem "pół żartem, pół serio" oraz "Kaprysy Losu" w zapomnianym już nieco systemie, jakim są "Kryształy Czasu".

Yarot- Jego sesje uważane są za jedne z najlepszych na całym forum. MG w "Arce" i "Niemym Krzyku", sesjach w Zew Cthulhu dziejące się w naszych czasach, w Polsce, a ostatnio jego "Cień Yog-Sothotha" dziejący się w Ameryce, w latach '20 znowu rządzi między Cthulhu Do tego prowadzi także warsztaty dla graczy oraz dwie sesje Warhammera- "Tu ne cede malis" oraz "12 kroków" (toe ostatnie już zamknięte). Razem z Milly prowadzi także SLND 42, jedną z największych sesji na forum. Specjalizuje się w horrorach oraz, mówiąc krótko, "naszych czasach".

Kutak- No to ja Prowadzę "The Planewalkers" (DnD), "Dziesiątą Muzę" (Prawie Historyczna ), trzy solówki w dziale inne oraz powoli, niestety, umierającą Neuroshimę "Skarb Pański". Mogę poprowadzić właściwie wszystko, poza nadmiernymi klimatami anime, zbyt wyszukanymi realiami historycznymi oraz sesjami komediowymi.
Zawsze też możesz napisać tutaj ogólny zarys, to może sam się ktoś zgłosi, kto chciałby Ci pomóc.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem