Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2008, 14:23   #218
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Nadal czekam na decyzje. Nie mogę prowadzić dalej nie znając waszych konkretnych deklaracji. Nie będę nic zakładać, to mają być Wasze decyzje. Chcąc Wam nieco ułatwić dalsze posty, napisałam krótkiego zapychacza.

Jeśli zaś gra stała się na tyle trudna, że nie możecie się już wczuć itd., to powiedzcie - szczególnie Ci, którzy milczą. Ja się nie obrażę, ale lepiej jest podjąć konkretną decyzję co do sesji, niż być w takim zawieszeniu, które nikomu nie służy.

Lorn - sprawdzałam Twój profil w poszukiwaniu ewentualnej usterki, która spowodowała brak powiadomień, ale nic nie znalazłam. Przyczyna musi leżeć gdzieś głębiej, ale nie mogę Ci pomóc, bo nie ma Sola, który mógłby to naprawić Tak więc przykro mi. Mogę jedynie spróbować przestawić Twoje opcje subskrypcji, może admina posłuchają i się odblokują... Albo jeśli masz jakiś inny adres mailowy, spróbuj go podmienić, może to coś da.
 
Milly jest offline