Wątek: Sieć a CP2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2006, 23:23   #2
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Ja natomiast sieć zostawiłem, ale bardzo mocno nad nią popracowałem. Pozmieniałem sporo rzeczy, praktycznie wszystko robimy opisowo, żadnych dwuwymiarowych map przypominających krzyżówkę.

Skorzystałem tutaj z opisu sieci umieszczonego w GURPSowym Cyberpunku. Trzeba przyznać, ze zadziałało. Teraz większość włamów to nei akcję na hurra. takowe udają się tylko dużym grupom świetnie wyposazonych hakerów. Praktycznie koniec z rozwalaniem w pojedynkę systemów. Teraz gracz-sieciarz musi ostrożnie działać, kombinować, szukać haseł. To daje nowe możliwości fabularne.

Tu umieszczam moją wizję Sieci w CP2020 opartą na zasadach z Cyberpunk GURPS oraz efektach prowadzonej u siebie kampanii (starałem się fabularnie wytłumaczyć powód nagłej przemiany Sieci).

Pozdr
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem