Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2008, 11:30   #221
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
To ja też wrzucę w komentarze wszystkie za i przeciw.

Poszukiwanie księdza - rytuał wskazal kierunek jego pobytu, ale jednoczesnie wahadełko wychylało się "dość mocno" co zgodnie z interpretacją Milly oznacza "dość daleko". Tu zaczyna się problem, bo Nsakl'a nie był (nie jest) w stanie okreslić ile te "dość" wynosi w kilometrach. Im dalej, tym większy kąt poszukiwań, czyli tym większy obszar... Więc od Krakowa to zaczyna być obszar obejmujący w Polsce takie miasta jak Lódź, Warszawa, czy Trójmiasto... Poszukiwanie więc jest faktycznie szukamiem igły w stogu siana, na co (jeżeli dywagacje Alfy są prawidłowe) nie mamy czasu.

Poszukiwanie Elizy - w przeciwnym kierunku niż ksiądz, żadnych informacji o tym gdzie się znajduje. Nie podejrzewam też, aby była dobrym źródłem informacji (była mała i zapewne poza "głównym nurtem" zdarzeń) na to nakłada się jeszcze trauma i choroba psychiczna. Szukanie jej też zajmnie masę czasu (tyle samo co księdza, albo i więcej)

Dziennikarzy i gazety zdecydowanie bym odrzucił - zapewne przyczepią się kolejnej "taniej sensacji"... Ryzyko jest wiec duże, a informacji raczej też zadnych specjalnych.

Urzędy też już chyba przerobiliśmy - niewiele nowego się dowiemy, a też zajmnie to dużo czassu.


Zostaje ta utopiona po uszy kancelaria - więc bardziej starego Parissa trzeba by dorwać (powinien miec telefon - znaczy figurować w książce telefonicznej) tyle, ze trzeba by się dobrze do tej rozmowy przygotować...

Dęby - zrobiliśmy tam rekonesans - przerwany walką i ewakuacją. Być może pozostało coś czego nie zauważyliśmy (dokumentacja medyczna, runy na ścianach, bazgroły, etc) cokolwiek co zostało przeoczone, a może być ważne dla rozwiązania sprawy.

Reasumując - na Praissa i Dęby poświęcimy dzień - wydaje mi się, że to najszybszy sposób posunięcia się do przodu.
 
Aschaar jest offline