Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2008, 21:07   #32
Keyci
 
Keyci's Avatar
 
Reputacja: 1 Keyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znanyKeyci wkrótce będzie znany
- Oj Ewelu,Ewelu - napomniała przyjaciółkę karcącym tonem głosu.

Jednak uśmiech,który pojawił się chwilę po tym, zdradził wszystko. Cieszyła się z takiego obrotu sprawy. Po chwili jednak do niej doszło,że Ewela ma męża. Kurczę... No ale przecież kiedyś pod kościołem rozmawiałyśmy o kochankach pomyślała i uśmiechnęła się zalotnie. Zakłopotanie mieszało się z wyczuwalnym wzrostem endorfin we krwi. Atmosferę tę przerwał swoim wejściem Adrian. Kasia mimowolnie spojrzała w stronę drzwi.

- Hej,hej! - krzyknęła z szerokim uśmiechem i pomachała w Jego stronę.

No to teraz zacznie się... A nie. Marcin nie wyszedł, więc się nie zacznie opowiadanie. Choć mina Eweli i Jego obecność powinna wszystko wyjaśnić,a znając życie wpadnie na wszystko w lot - myśli gnały z prędkością światła po jej głowie.

Viper... przebiegło jej raptem w toku myśli jedna z nich z imieniem Tego, o którym od tak dawna starała się zapomnieć... Uśmiech zszedł z jej twarzy dosłownie na sekundę. Nie mogę o Nim myśleć, nie teraz gdy prawie... Gdy prawie już o Nim nie myślę zaczęła próby oszukiwania samej siebie.
 
__________________
..::Fushigi Gin Hikari::..

Ostatnio edytowane przez Keyci : 15-12-2008 o 21:24.
Keyci jest offline